X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
دیوانگی با یک دنیا عشق
  
 
 

هستم یا نیستم


آرشیو
 
سه‌شنبه 19 اسفند‌ماه سال 1382
آقا از نوع عظیمشو خوردیم !!!!
سلام خدمت تموم برو بچ مثل اینکه ما رو نمی خوان ببرن یا از قیافه ما خوششون نمیاد یا یه جورایی از داشتون می ترسن آخه تریب ما شده عینهو این قاتلایی که شب میان تو خواب این برو بچ فوفول!
به هر حال ما صبح عازم محل اعزام بودین خاله و دایی عمه و ننه مادر بزرگ خاله بزرگ و بروبچ محلو خلاصه همه دستمال به دست عازم محل اعزام شدیم تو راه ننه ما انگار که دفعه آخرشه به ما یه جوری نیگاه میکرد که انگار شهادتو تو پیشونی ما میدید بابا من مثلا میخوام برم آموزشی ... منطقه جنگی که نمیرم!
خلاصه یه اتوبوس فک و فامیل همراه ما اومده بودن به محل که رسیدیم یه چیزی حدود ۳ هزار نفری اومده بودن و از این تعداد آخرش مشخص شد که ۶۰ نفر می خوان ...!!!
اینو میگن انفجار جمعیت !!
خلاصه ما رو به صف کردنو گفتن دفتر چه هاتونو بدین من تا این قسمت دفتر چمو رو نکرده بودم آخه می خواستن سر در بیارم این سری کجا اعزام میکنن خلاصه مشخص شد نیرو هوایی سمنان! ما هم که از آبو هوای خشک زیاد خوشمون نمیاد بیخیل شدیم و درفتر چه رو رو نکردیم کار که تموم شد گفتن اونای که تا بحال مهر تمدید نخورده ۲ ماه دفتر چه شون تمدید میشه و ایت ۲ ماه هم جز خدمت به حساب میاد خلاصه کلیات با خودم ذوق ذوق کردم آخه بنا به دلایلی ۳ ماه هم از یه جا دیگه واسم کم میشد و اینم ۲ ماه که اگه باز تمدید نشه می مونه از خدمت داداشتون با احتساب ۲۰ ماه ۱۵ ماه!!
به هر حال من الان سربازمو ۱۵ ماه دیگه خدمت دارم و در خدمت دوستان هستم تا ۲ . ۳ ماه دیگه !! آقا دولت پول نداره
ای خاک بر سرشون که ما رو الاف کردن!!!

این وسط من هم اسکول شدم رفتم کلمو از ته تراشیدم


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 187483


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها